Wymiana szyb samochodowych

Zajmujemy się profesjonalną wymianą szyb czołowych, tylnych oraz bocznych w samochodach osobowych i dostawczych oraz ciężarowych i autobusach.

 

Szyby samochodowe sprzedajemy również oddzielnie bez montażu oraz wykonujemy montaże z szyb dostarczonych przez klientów. W razie potrzeby mamy możliwość dojazdu do klienta zarówno do aut osobowych jak i ciężarowych.

 

Przewidywany czas montażu szyby przedniej może się różnić czasowo i zależy od kilku czynników m.in. wieku pojazdu, kilkukrotnie wymienianej uprzednio szyby, rodzaju montażu (na uszczelkę czy wklejana). Średnio jest to czas do pół godziny dla szyb montowanych na uszczelkę oraz do dwóch godzin dla szyb wklejanych.

Uszkodzona szyba Logo producenta

Po wymianie szyby wklejanej zalecane jest niekorzystanie z myjni samochodowej, szczególnie ręcznych wysokociśnieniowych. Wysokie ciśnienie wody podczas mycia w okolicy świeżo wymienionej szyby może spowodować przerwanie wiązki kleju, co w rezultacie skutkuje nieszczelnością, słyszalnymi przedmuchami powietrza podczas jazdy, a nawet odklejeniem szyby od karoserii. Pełne związanie kleju następuje po około 12 godzinach.

 

Podczas wymiany szyby odzyskujemy naklejki, listwy i uszczelki, dzięki czemu oszczędzamy czas i pieniądze naszych klientów.

 Po wymianie szyby Logo zamontowanej szyby

Do wymiany szyb wklejanych stosujemy specjalistyczne narzędzia oraz sprawdzoną, profesjonalną chemię do zastosowań w przemyśle samochodowym. Dzięki temu udzielamy dożywotniej gwarancji na szczelność wykonanego połączenia (przy szybach wklejanych).

 

 
Obsługujemy klientów indywidualnych oraz floty samochodowe.
Wystawiamy faktury VAT. Dla firm współpracujących i warsztatów udzielamy rabatu.